TR

Neden Biz?

"Asıl işimiz değer yaratmak..."

Teknolojik gelişmeleri ve yönetmelikleri yakından takip ediyoruz, çevreci ve yenilikçi ürünlerle butik çözümler sunarak, doğru zamanda doğru ürünü sizlere ulaştırıyoruz.

Başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancındayız. Hizmet alınacak kurumun bilgi ve becerisi, gerekli kaynaklara sahip olması ve deneyimi büyük önem taşımaktadır.

1989 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan firmamız, pazar araştırma ve geliştirme uzmanlığı, yüksek tonajlı depolama alanlarıyla ürün lojistiğinde uzmanlaşmış bir Türk firmasıdır.

Hedeflerimizi hep en yüksekte tutarak sürekli gelişmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda İskenderun liman kentinde  yer alan 500.000 ton depolama tesislerimiz ile sektörünüzün güncel ürün ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebiliyoruz.

Müşteri Memnuniyetini kuruluş felsefesi olarak gören Altın Ateş Grup, kurumsal hizmet anlayışı, ürün kalitesi, satış öncesi ve sonrası verdiği profesyonel destekle varlığını her il ve bölgede kanıtlamıştır. Sahip olduğumuz depo ve antrepolar, yüksek tonajlı yüzölçümüne sahiptir. Depolarımızın liman ve otoyol bağlantılarına yakın olması sebebiyle lojistik olarak hızlı ve uygun maliyetlerle hizmet vermekteyiz.

Firmamız; her geçen yıl artan ticaret hacmi, yaptığı yatırımlar ve bize her daim güvenen müşterilerimizle birlikte, operasyonlarında en profesyonel hizmeti vermekte, sektördeki ihtiyaç ve problemlere hızla çözüm sunmaktadır.

Rekabetin sert ve yoğun olduğu günümüz ekonomisinde müşterilerini iş ortakları olarak gören firmamız; hızlı, dürüst, nitelikli, her aşamada destekleyici, hizmetlerle birlikte maddi ve manevi olarak iş ortaklarının arkasında bir güç olmuş ve olmaya da devam edecektir.