TR

İNŞAAT
İNŞAAT Altın Ateş Grup; bugüne kadar birçok başarılı konut ve depo-antrepo projesine imza atmıştır. Endüstriyel yapıların; üretim, depolama ve sevkiyat akım şemalarına uygun olarak projelendirilmesi, dış etkenlere dayanıklı olarak dizayn edilmesi ve uygulamanın, sağlamlık - kalite - ekonomiden taviz vermeden yapılması konusunda tecrübeli bir firmadır.

İnşaat sektörüne yaptığımız yatırımlar sayesinde bugüne kadar yaklaşık 200.000 m² kapalı alana sahip endüstriyel depo ve antrepo inşaatını tamamlayıp kullanıma sunmuş ve şuanda yapımı devam eden 50.000 m² daha yapının inşaatına devam etmekteyiz.

Altın Ateş Grup kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile çalışır. Memnuniyet ilkesi çerçevesinde kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet çözümleri firma prensibi haline gelmiştir.

Firmamız, sahip olduğu tecrübe ve güçlü iş ağını kullanarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını rekabetçi fiyatlar, yüksek hassasiyet ve dünya standartlarında kaliteyle karşılamaya devam edecektir.