TR

GÜBRE
GÜBRE Bitkilerin ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlayan, toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını düzenleyerek bitkilerin topraktan daha kolay beslenmesini sağlayan gübrenin kullanımı tarım sürekliliğinin sağlanması adına büyük önem taşımaktadır.

Altın Ateş Grup, Kimyevi gübre alanında; %46 Üre, %18,46 DAP(Di Amonyum Fosfat), %21 Amonyum Sülfat, %26 CAN, %33 Amonyum Nitrat ve benzeri gübrelerin Türkiye’de paketleme ve bayilerine dağıtımını sağlamakta ayrıca yurtdışında bir çok ülkeye de ihracatını yapmaktadır. Bu alana yapılan yatırım ve artan talep doğrultusunda yıllık ortalama 1.000.000 Metrik Ton gübre satışı gerçekleştirerek sektörde bölgede ve globalde en çok hacim yapan şirketler arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Dağıtım yaptığımız depolarımızın limanlar ve otoyol bağlantılarına yakın olması, güçlü lojistik altyapımız, alanında uzman personel kadromuz ve geniş bayii ağımız ile tarım alanında ihtiyaç duyulan gübre ürünlerini en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Sağlamış olduğumuz ürünler arasında;
» Azotlu gübreler: %46 Üre - %21 Amonyum Sülfat - %33 Amonyum Nitrat - Kalsiyum Amonyum Nitrat
» Kompoze gübreler: 20.20.0-15.15.15
» Fosforlu gübreler: %18,46 Di Amonyum Fosfat - Triple Süper Fosfat
» Potasyumlu Gübreler: Potasyum Sülfat - Potasyum Klorür
yer almaktadır.

Gübre alanında uzun yıllardır geliştirdiğimiz kalite prensipleriyle; gübre bayileri, tarımsal kuruluşlar, yurt dışı müşteriler, sanayi kuruluşları, deterjan ve temizlik malzeme üreticilerine hizmet vermeye devem edeceğiz.