TR

Hakkımızda
Ticari faaliyetlerine 1989 yılında, Türkiye’nin büyüyen ve gelişen sektörlerine yatırımlar yaparak başlayan firmamız, ithalat kaynaklı plastik hammadde dağıtımı hedefiyle Altın Ateş Kimya A.Ş. olarak kurulmuştur.

İstikrarlı bir büyüme politikasıyla yatırımlarına devam eden, gelişen ve büyüyen Altın Ateş Kimya, 2013 Yılında Alp Ateş Demir ve Altın Ateş Gübre firmalarını da bünyesine katarak, plastik hammadde, kimyevi ürünler, tarım ürünleri, gübre, demir-çelik, inşaat, lojistik, teknoloji, gıda, enerji ve doğal gaz sektörlerinde edindiği tecrübelerle sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Ana iştiraklerimiz sonucunda ülkemiz haricinde dünyanın birçok farklı noktasında ticari faaliyetler gerçekleştirmektedir.

Varlığını ve tecrübesini, tarım, inşaat, otomotiv ve gıda sektörlerine ham madde ürünleri sağlayarak devam eden firmamız, ileri görüşlü profesyonel kadrolarıyla sektöründe dünya markalarının ürünlerini, güçlü depolama ve bayi ağı sayesinde en hızlı ve kesintisiz bir biçimde satış noktalarına ulaştırmaktadır.

İskenderun / Hatay Merkezli kurulan firmamız İstanbul’da bulunan ofisi ve İskenderun, Mersin, İzmir ve İstanbul limanlarında bulunan modern depolama tesisleriyle faaliyet göstermekte olup sağladığı ürünler, sunduğu kaliteli hizmet ve oluşturduğu güvenle tüm paydaşlarının memnuniyetini gözetmektedir.

Altın Ateş Kimya A.Ş. başarılı geçmişiyle, Türkiye’de içinde bulunduğu sektörlerde lider şirketler arasında yer almakta ve uluslararası saygınlığa ulaşma vizyonu ile hareket etmektedir.

Firmamız artan ticaret hacmiyle 2014 yılından itibaren Fortune ve Capital 500 Türkiye listesinde de yer almakta ve sıralamasını her geçen yıl yükseltmektedir.

Firmamızın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği amaçlayan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma düşüncesiyle ve güven ilkelerini temel alan felsefeyle iç içe gelişmektedir.

Altın Ateş Grup, küresel düşünce yapısı, kalite anlayışı ve var olan şirket değerlerini koruyarak, müşteri beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen ve aranılan firmalarından biri olmaya devam ederek başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir.