TR

Başkanın Mesajı

"Hikayemiz daha yeni başlıyor"

Şeffaf yönetim anlayışı, katılımcı çalışma ortamı, işimizi olan bağlılık ve profesyonel kadrolarımızla daha iyi bir geleceği şekillendirmek için çalışıyoruz.

1989 yılında Türkiye'nin büyüyen sektörlerinde küçük adımlarla başladığımız yolculuğa bugün ALTIN ATEŞ GROUP çatısı altında devam ediyoruz. Bulunduğumuz sektörlerde hizmet kalitesini daha yukarı taşımak için çalışıyoruz.

ALTIN ATEŞ GROUP tüm iştirakleri ve çalışanları ile büyük hedefleri paylaşmaktadır. Var olan gücünü ilkelerinden ve çalışanlarından alan ALTIN ATEŞ GROUP içinde yaşadığımız çevreye karşı sorumluluğunun bilincindedir. Her zaman saygın iş kollarında faaliyet göstermek ana ilkemiz olmuştur. Şeffaf yönetim, katılımcı çalışma ortamı ve hesap verilebilirlik başarının devamı için çok önemlidir.

Kurumsal yönetim anlayışı çerçevesinde insana yatırımı geleceğe yatırım olarak benimsedik. İş yaptığımız yerli ve yabancı firmalara karşı her zaman güvenilir bir iş ortağı olmayı ilke edindik.

Dünya piyasalarının ve ülkemizin farklı sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın da bizlere sağlayacağı güç ile "uluslararası arenada aktif bir şirket" olarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Grubumuzun bugüne değin geçmişten günümüze değişmeyen "müşteri odaklı hizmet" anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmeye kararlıyız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutarak "geleceği, bugünden görmeyi" vizyonumuz olarak belirledik.

Bugün önemli birçok meslek ve sektörün 20 yıl önce bilinmediğini hatırlayalım. 20 yıl sonra birçok yeni iş kolunun ve mesleğin olacağını öngörmeliyiz. Geleceğin dünyasında yerimizi almak için uzak görüşlü olmalıyız. Bugünü yaşarken yarını kurmak zorundayız.

Geleceğin dünyasında bizde yerimizi almak istiyoruz. Bunun için çok çalışmalıyız.

A. Uğur ATEŞ
Yönetim Kurulu Başkanı