TR

ENERJİ
ENERJİ Hayalleri ve hedefleri olanlar asla yorulmazlar!

ALTIN ATEŞ KİMYA A.Ş. kurulduğu günden bugüne her zaman insanı, doğayı ve çevresini önemsemiş, proje süreçlerinin her aşamasında bu ilkeler doğrultusunda hareket etmiş ve sektöründe öncü bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Firmamız, 2021 yılından itibaren çevre dostu, gürültüsüz, yenilenebilir ve temiz bir enerji olan “güneş enerjisi” alanında çalışmalarını yürütmektedir. Temiz enerjiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için etkin, verimli ve çok çalışmanın gücüne inanıyoruz.

Firmamızın enerji sektöründe 4 tesisi bulunmaktadır. Kurulu olan temiz enerji santrallerimiz 7 MW gücüne sahiptir. Sahip olduğumuz bu kapasite sayesinde; hem mevcut tesislerimizin enerji ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz hem de sanayi bölgesinin ihtiyaçlarına yönelik üretim yapabiliyor ve sürdürülebilir çözümler sunabiliyoruz.

Bulunduğumuz çevrenin bizlere emanet olduğu bilinciyle; doğal kaynak kullanımını azaltmak, kirlenmeyi önlemek, atıkları uygun şekilde yok etmek, verimli enerji kullanımını desteklemek ve her faaliyetimizde çevrenin güvenliğini sağlamayı misyon edindik.

Güneş enerjisi; kaynağı Güneş olan ısı ve parlak ışıktır. Yeryüzünün en temiz yenilenebilir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisi; Güneş'ten gelen ışınların, fotovoltaik modüllerin ve diğer özel teknolojilerin kullanımıyla elektrik enerjisine dönüştürülmesidir. Güneş enerjisi sınırsız ve dünyadaki en temiz enerji kaynağıdır.

Başarımızın motivasyon kaynağı, çocuklarımıza ve gelecek nesillere daha temiz ve daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmektir. ALTIN ATEŞ KİMYA A.Ş. günbegün gücüne güç, başarısına başarı katacak ve enerji sektöründeki yatırımlarını daha da arttırıp çalışmalarını sürdürecektir.