TR

Misyon & Vizyon ve Değerler

Misyon

Müşteri memnuniyetini kuruluş felsefesi olarak gören Altın Ateş Grup, kaliteli ve çevreci ürünleri en iyi fiyatla tam zamanında müşterilerine sunmaktadır. Sağladığımız hizmet ve ürünlerde; güvenilirlik ve rekabet gücü için çabalamaktayız ve bunun karşılığında iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için mümkün olan en iyi sonucu üretmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizler iyi biliyoruz ki;
"Asıl işimiz değer yaratmaktır."
Bu sebeple teknolojik gelişmeleri ve yönetmelikleri yakından takip ediyoruz, çevreci ve yenilikçi ürünlerle butik çözümler sunarak, doğru zamanda doğru ürünü sizlere ulaştırıyoruz.

Vizyon

Ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın da bizlere sağlayacağı güç ile "uluslararası arenada aktif bir şirket" olarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Grubumuzun bugüne değin geçmişten günümüze değişmeyen "müşteri odaklı hizmet" anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmeye kararlıyız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutarak "geleceği, bugünden görmeyi" vizyonumuz olarak belirledik.

Bu felsefe doğrultusunda;
» Hızlı ve kesintisiz hizmet kalitesini korumak, ileriye taşımak.
» Teknolojiyi yakından takip etmek, yeniliklere ayak uydurmak.
» Sürekli gelişimini destelemek ve değişimi yönlendirmek
» Faaliyetleri yasal kanunlar çerçevesinde yürütmek,
» İnsana dokunmak ve çevreye duyarlı olmak.
» Çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı şartlarda çalışmalarını sağlayarak mutluluğunu ön planda tutmak,
Ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Değerlerimiz

En Büyük Yatırım "insan"
Altın Ateş Grup tüm iştirakleri ve çalışanları ile büyük hedefleri paylaşmaktadır. Bu sebeple personel verimliliğini arttırmak ve onları mutlu edecek bir çalışma ortamı hazırlamak için elinden geleni yapan firmamız, tecrübe ve kalitenin insandan ürüne ve üründen hizmete aktarılmasını sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Altın Ateş Grup, bu politikasından ödün vermeden ve kalite standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

Şeffaflık ve Dürüstlük
Altın Ateş Grup, kurulduğu günden itibaren başarıya giden yolun şeffaflıkla sağlanacağının farkındadır. Her aşamada bu ilkeye göre hareket eden firmamız tüm ilişkilerimizde adilane davranarak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymuş ve bu sayede müşteri güvenini en üst seviyeye taşımayı başarmıştır. Etik Kurallar içerisinde davranılması, beklenti değil bir zorunluluktur.