TR

LOJİSTİK
LOJİSTİK Altın Ateş Grup, uzun yıllardır ticari hayatta edindiği tecrübeleri, gelişmiş teknoloji ve stratejik imkanları sayesinde kara, hava ve denizyolu taşımacılığı yapmakta, hem de getirilen ürünlerin depolanması ve dağıtımını kapsayan entegre lojistik hizmetleri sunmaktadır.

"Tedarik Zinciri Yönetimi" müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretim ve hizmet sağlama aşamasındaki ham madde veya mamullerin temini ve iletiminin bütünsel aşamasıdır. Bizler biliyoruz ki; çeşitli sektörlere sağladığımız ürünlerin hızlı ve sorunsuz sağlanması güçlü depolama ve lojistik ağı alt yapısıyla gerçekleşmektedir.

Grup firmamız olan ARTLOG LOJİSTİK "Tedarik Zinciri Yönetimi" noktasında edindiğimiz tecrübeler ışığıyla lojistik sektöründeki yatırımlarımız sonucunda kurulmuştur.

Firmamız dört ayrı parsel üzerine kurulu 100.000 m²'lik depolama alanları ile Türkiye'nin en büyük A tipi gümrüklü antrepolarından birine sahiptir. Standart (yatay) ve silo (dikey) depolarımız ürünlerin yüksek depolama hacimlerine ulaşmasına yardımcı olur. 400.000 metrik ton yatay ve 100.000 metrik ton dikey silo depolarımızla toplamda 500.000 metrik ton kapasite ile hizmet vermekteyiz.

Karayolu bağlantı noktalarına yakın olması sebebi ile ulaşım maliyetlerinin azalmasına katkı sağlayan İskenderun depolarımızın yanı sıra ürünlerimizi İstanbul, Mersin, İzmir, Gebze, Samsun, Gemlik, Bandırma, Gaziantep ve Kayseri'de de depolamaktayız.

Altın Ateş Group ve ARTLOG olarak; tamamen rekabetçi fiyatlar ve koşullarla yüksek kalitede hizmetler sunarak lojistik sektöründe yaptığımız yatırımlara devam edeceğiz.
Ayrıntılı bilgi için http://www.artlog.com.tr/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.