TR

KİMYA
KİMYA ALTIN ATEŞ KİMYA A.Ş. olarak endüstriyel sektörlere plastik hammadde ürünleri temin eden firmamız, ileri görüşlü profesyonel kadrolarıyla sektöründe dünya markalarının ürünlerini, güçlü depolama ve bayi ağı sayesinde en hızlı ve kesintisiz bir biçimde satış noktalarına ulaştırmaktadır.

Firmamızın bu alanda ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği amaçlayan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma düşüncesiyle ve güven ilkelerini temel alan felsefeyle iç içe gelişmektedir.

Polimer bölümümüz, yıllık yaklaşık 250.000 mt satış ile yabancı polimer reçinelerin ana ithalatçılarından biri olarak hizmet vermektedir.

Yakın gelecekte plastik sektöründeki payımızı daha da büyütmeyi planlıyoruz. Türkiye’nin her yerine ulaşmak için İstanbul, Mersin, İskenderun ve İzmir olmak üzere birçok farklı limanda depolarımız bulunmaktadır.

Geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde kapı-pencere üreticileri, plastik boru üreticileri, çuval ve ambalaj sanayi, otomotiv ve gıda sektörü, Beyaz eşya aksamları ve Mobilya aksesuarları gibi faaliyet alanlarında ürün üreten firmalar ile çalışmaktayız.